Notice: Undefined index: SESSION_UNAME in /data/disainioo.ee/subdomains/arhiiv/getpage.php on line 5
 Disainiöö
Disainiöö

kultuurikatel

laboratoorium

näitused

roheline mõte

etteasted
2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014    est / eng

ligne roset salong avatud kümneni

0
Salong avatud reedel 26.09 kella kümnest kümneni.
Laupäeval kuni 10-16.
Tartu mnt 6, Tallinn.

Alates 15. septembrist on Tallinnas ametlikult avatud tuntud Prantsuse firma ligne roset sisustussalong. Võib põhjendatult väita, et tegu on erakordse sündmusega mitte ainult Eesti pealinna, vaid kogu riigi jaoks. Esmakordselt on kõigil huvilistel, nii nõudlikul kodukujundajal kui ka eriala professionaalil, võimalik astuda ainult ühte maailmakuulsat brändi esindavasse salongi. Arvestades firma profiili on loodud parimad võimalused toodete reaalseks ja suuremahuliseks eksponeerimiseks. Valikus on kõik, mida moodne, kvaliteeti ja innovatiivset stiili hindav kodu või avalik interjöör vajab. Pehme mööbel, valgustid, vaibad, tekstiilid, nõud jne on eksponeeritud parimas, maailmas tunnustatud  ligne roset stiilis.

0

Firma  ligne roset asutati aastal 1860 perekond Roset poolt. Just siis alustas tänaste omanike vana-vanaisa jalutuskeppide ja vihmavarjude valmistamist. Peagi jõuti hooajamööbli tootmiseni, millele 20. sajandi algul lisandus avalike ruumide sisustus. Aastal 1946 otsustati keskenduda modernsele mööblile, mis tõi ka rahvusvahelise tuntuse. Täna on firmal üle 200 esindussalongi 40 maailma riigis.

Omanäolist, vormilt lihtsat kuid sisulist ligne roset stiili on aastate jooksul aidanud kujundada sellised rahvusvaheliselt tuntud interjööri- ja mööblidisainerid nagu Didier Gomez, Peter Maly, Pascal Mourgue ja vennad Bouroullec’d. Tänu neile ja paljudele teistele autoritele on firma tooteid alati iseloomustanud uuenduslikkus, kvaliteet ja kasutajasõbralikkus. Eelkõige aga sügav loomingulisus, miski, mis annab asjadele hinge. Kõik see on toonud firmale andunud austajaid ja eristab ligne roset tooteid arvukatest jäljendajatest. Firma mööblit kasutab näiteks USA ekspresident Bill Clinton aga ka näitleja Harrison Ford. Selliste tuntud brändide nagu Luis Vuitton, Chanel ja Kenzo esindussalongide kontseptsioonid on valminud koostöös eeltoodud autoritega. Ükskõiksed ei ole ka professionaalid. Rahvusvahelised disainiauhinnad nagu red dot award, IF product design award, Wallpaper* design award, ICFF editors awards, Schöner Wohnen „New Classics“ ja paljud teised on selle ilmekaks tõestuseks.

0

Kuid nagu ütleb firma kaasomanik Pierre Roset: „Disainiauhinnad teevad meile rõõmu. Tähtsaim kõigest on aga toodet nautiv ja rahulolev klient.“ Seda tunnet ja koostööd loodamegi Teile pakkuda.

ligne roset Tallinn
tallinn@ligne-roset.com

uudised

31.10 00:00 Vaata näitust "Uutmoodi" tutvustavat klippi!Loe edasi
31.08 23:00 Filmiõhtud NovellisLoe edasi
31.08 21:00 Intervjuu Cité du design de Saint-Etienne rahvusvaheliste suhete juhigaLoe edasi
31.08 21:00 Euroopa Design Management Auhinna 2011 nominent - PlastiaLoe edasi
30.08 19:00 Eesti Disainiauhinnad 2012 konkurss ootab veel kaks päeva teie töid!Loe edasi