Notice: Undefined index: SESSION_UNAME in /data/disainioo.ee/subdomains/arhiiv/getpage.php on line 5
 Disainiöö
Disainiöö
2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013   
Facebook Twitter Instagram
Pinterest Flickr YouTube

Koostöös Overalliga - uudse latex-tehnoloogiaga Disainiöö plakatid ja Ilona Gurja

25.09.2014 14:00

Overalli Proprindi ja Disainiöö alane koostöö sai alguse hetkest mil Ilona Gurjanova otsis lahendusi oma dekoratiivsete kavandite printimiseks, et neid näitusel eksponeerida. Olles tutvunud Ilona soovidega ning prinditava kujunduse ja eksponeerimiskohaga olime veendunud, et HP lateks printer on selleks ülesandeks parim. 

Kümme erinevat tapeedimaterjali ja siseruumides toimuv näitus olid argumendid kallutamaks valikut tava tindipritstehnoloogiast HP lateksile, mis kasutab veebaasil toodetud ning keskkonnasõbralike tinte. Sedasi oli meile avatud lai materjalivalik, võimalik olla kindel prinditud piltide kvaliteedis ning vältida näituseruumis ebameeldivat lõhna mida tekitavad teised keskkonnale vähem sõbralikud prinditehnoloogiad. 

Näitust "Eksperiment dekoreeritud luulega" saab külastada kinos Helios (Sauna 7) alates 25.09 kell 20.00.

Käesoleva Disainiöö põnevamad plakatid ja tapeedid on printinud kõik Overallis Proprindi salongis, kasutades uut HP lateks-tehnoloogial töötavat printerit, hoolides seega heast kvaliteedist, kirgastest värvidest, vastupidavusest ja võimaldades printide siseruumides eksponeerimist.

HP lateks printerid loovad uusi võimalusi kanga disainimisel ja siseruumide kujundamisel. Pea piirideta valik materjale tavapaberist, vinüülist, valguskasti kilest, kleepsust, lõuendist, kangast, tapeedist, polüpropüleenist, purjekleepsust ja kunstnahast vaid kinnitab uusima prinditehnoloogia rolli loomingulise töö tiivustajana. Lateksprindi lõppviimistluse tagavad lateks-komponent ja kuum õhk, andes tulemusele vastupidavuse ja kraapekindluse. Lateks prindid ei lõhna ebameeldivalt ega erita mürgiseid aineid ning prinditulemust võib julgesti kasutada kodus, haiglas, lasteaias, koolis jt. ühiskondlikes ruumides. Selle tehnoloogia keskkonnasõbralikkust kinnitavad ka spetsiaalselt väljastatud sertifikaadid. 

Lateksi võimalustega tutvumiseks astuge läbi lehelt www.overall.ee või Overalli Proprindi salongist aadressil Lootsi 11 Tallinnas.

uudised

29.09 16:00 Mitmed näitused veel avatudLoe edasi
28.09 10:15 RÕIVADISAINI PROGRAMM “Moes on disain” täna kell 17.00Loe edasi
28.09 10:00 Näituse “Disaini Viggad“ arutelu täna kell 12.00Loe edasi
27.09 14:00 Disainerite näoraamatu näitus ka internetisLoe edasi
27.09 13:00 Bruno tootedisainiauhinnad jagatudLoe edasi
uudiste arhiiv