Disainiöö
Disainiöö
2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014   
Facebook

Koondprogramm

Lilla = satelliidid
Teisipäev, 16. august
11:00-18:00 Näitus kaasaegsest Islandi disainist
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
Reede, 02. september
17:00 KAJI Nanako keraamikanäitus "Aja joon". Avamine
HOP Galerii
Neljapäev, 15. september
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
11:00-18:00 KAJI Nanako keraamikanäitus "Aja joon"
HOP Galerii
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-18:00 Marje Taska näitus "X kilo kulda"
Vaal galerii
15:00-19:00 Näitus "Lightning Design"
Mäsu Galerii
16:00-18:00 Prantsuse disaini näituse "Saint-Etienne Design: Creative City For All" avamine
Eesti Arhitektuurimuuseum
16:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil". Avamine
Lühikese Jala Galerii
17:00-18:00 Tarmo Luisu valgustinäituse "Mängud tulega" avamine
Eesti Arhitektuurimuuseum
18:00 Näitus "Gourmet". Avamine
Restoran Novell
18:00 AIHARA Kyoko fotonäitus "Kahekõne kimonoga". Avamine
Galerii Aatrium
Reede, 16. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
08:00-20:00 AIHARA Kyoko fotonäitus "Kahekõne kimonoga"
Galerii Aatrium
09:30-17:30 Skandinaavia-Balti IB-koolide konverents "Innovation and Intelligence"
Swissotel
10:00-18:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil"
Lühikese Jala Galerii
10:00-18:00 Ester Faimani ehtenäitus "AJASTU KAUGUSEL"
A-galerii
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
11:00-18:00 Tarmo Luisu valgustinäitus "Mängud tulega"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Prantsuse disaini näitus "Saint-Etienne Design: Creative City For All"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-19:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
11:00-18:00 KAJI Nanako keraamikanäitus "Aja joon"
HOP Galerii
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Klaasaatrium
12:00-20:00 Euroopa Design Management auhinna nominentide näitus "DME Award"
Prooviveski (Rotermanni kvartal)
12:00-23:00 Kalli Seina näitus Gloria Veinikeldris
Gloria veinikelder
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-01:00 Näitus "Gourmet"
Restoran Novell
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-18:00 Marje Taska näitus "X kilo kulda"
Vaal galerii
15:00 Jaapani päevad "Kahekõne Jaapani kunstiga"
KUMU, Weizenbergi 34 / Valge 1
15:00-19:00 Näitus "Lightning Design"
Mäsu Galerii
16:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega". Avamine
Rotermanni kvartal
17:00 Fashion Empowerment. Avamine
Rotermanni Kaubamaja II korrus
18:00-20:00 Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näituse "Uutmoodi" avamine
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
18:00-20:00 VI Disainiöö ja IF...festivali avamine
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
19:30 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid". Avamine
Soo-Soo galerii
20:00-21:00 MOMENT näitused "FashionArts"
Rotermanni kaubamaja
20:30-23:30 MOMENT- Mood. Muusika. Kunst.
Nisurukkiveski (Rotermanni kvartal)
23:00-05:00 PLEKTRUMI KLUBIÕHTU ESITLEB: MOMENT AFTEKAS
Kultuurikatel
Laupäev, 17. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
09:30-17:30 Skandinaavia-Balti IB-koolide konverents "Innovation and Intelligence“
Swissotel
10:00-20:00 Lahti disainibiennaal esitleb
Rotermanni kvartal
10:00-17:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil“
Lühikese Jala Galerii
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
10:00-20:00 MOMENT näitused "FashionArts"
Rotermanni kaubamaja
11:00-18:00 Tarmo Luisu valgustinäitus "Mängud tulega"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Prantsuse disaini näitus "Saint-Etienne design creative city for all"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näitus "Uutmoodi"
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
11:00-19:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
11:00-18:00 KAJI Nanako keraamikanäitus "Aja joon“
HOP Galerii
11:00-16:00 Ester Faimani ehtenäitus "AJASTU KAUGUSEL"
A-galerii
11:00-15:00 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid“
Soo-Soo galerii
12:00-20:00 Euroopa Design Management auhinna nominentide näitus "DME Award"
Prooviveski (Rotermanni kvartal)
12:00-20:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Klaasaatrium
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-23:00 Näitus "Gourmet"
Restoran Novell
12:00-23:00 Kalli Seina näitus Gloria Veinikeldris
Gloria veinikelder
12:00-20:00 Fashion Empowerment
Rotermanni Kaubamaja II korrus
12:00-20:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega"
Rotermanni kvartal
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00-16:00 Marje Taska näitus "X kilo kulda"
Vaal galerii
13:00 Jaapani päevad "Kahekõne Jaapani kunstiga"
KUMU, Weizenbergi 34 / Valge 1
15:00-19:00 Näitus "Lightning Design"
Mäsu Galerii
18:00-20:00 Interaktiivne graafilise disaini näitus "Man & God"
Elevaator (Rotermanni kvartal)
18:00-20:00 Swee Keong Lee - Buto performance
Elevaator (Rotermanni kvartal)
20:00-01:00 Stefan Kornacki reklaamisiltide projekt/Linnamäng koostöös Valgusfestivaliga
Rotermanni kvartal
20:00 STALKERI MONUMENT
Rotermanni kvartal
20:00 Eesmaa+Järvsoo+Veenre=Kolmlõige
Lutheri kvartali parkimismaja
21:00 IMArvutid töötuba
Eesti Disaini Maja
Pühapäev, 18. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
09:30-17:30 Skandinaavia-Balti IB-koolide konverents "Innovation and Intelligence“
Swissotel
10:00-18:00 Näitus "Lightning Design". Avamine
Mäsu Galerii
10:00-17:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil“
Lühikese Jala Galerii
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
10:00-18:00 MOMENT näitused "FashionArts"
Rotermanni kaubamaja
11:00-18:00 Tarmo Luisu valgustinäitus "Mängud tulega"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Prantsuse disaini näitus "Saint-Etienne design creative city for all"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näitus "Uutmoodi"
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
11:00-18:00 Lahti disainibiennaal esitleb
Rotermanni kvartal
11:00-19:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
11:00-18:00 KAJI Nanako keraamikanäitus "Aja joon“
HOP Galerii
11:00-18:00 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid“
Soo-Soo galerii
11:00-18:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega"
Rotermanni kvartal
12:00-18:00 Euroopa Design Management auhinna nominentide näitus "DME Award"
Prooviveski (Rotermanni kvartal)
12:00-18:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Klaasaatrium
12:00-18:00 Interaktiivne graafilise disaini näitus "Man & God"
Elevaator (Rotermanni kvartal)
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 Man&God
Elevaator (Rotermanni kvartal)
16:00-17:30 Seminar "Man & God"
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
16:00 Liisu Arro isikunäitus "Carpe Diem". Avamine, ainult kutsetega
Lutheri Stuudio
18:00-18:30 Swee Keong Lee - Buto performance
Elevaator (Rotermanni kvartal)
20:00-01:00 Stefan Kornacki reklaamisiltide projekt/Linnamäng koostöös Valgusfestivaliga
Rotermanni kvartal
20:00 STALKERI MONUMENT
Rotermanni kvartal
Esmaspäev, 19. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
08:00-20:00 AIHARA Kyoko fotonäitus "Kahekõne kimonoga“
Galerii Aatrium
09:00-18:00 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid“
Soo-Soo galerii
10:00-20:00 Lahti disainibiennaal esitleb
Rotermanni kvartal
10:00-18:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil“
Lühikese Jala Galerii
10:00-18:00 Ester Faimani ehtenäitus "AJASTU KAUGUSEL"
A-galerii
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
11:00-19:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
11:00-18:00 Prantsuse disaini näitus "Saint-Etienne design: creative city for all"
Eesti Arhitektuurimuuseum
12:00-18:00 Gulliver Map
Vabaduse plats
12:00-18:00 Hispaania toidunõude disaini näitus "Foodjects"
Arhitektuuri- ja disainigalerii, Pärnu mnt 6
12:00-20:00 IMArvutid esitleb: IF…Lab Parim innovatsiooniidee näitus
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 IF...Corner
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 Euroopa Design Management auhinna nominentide näitus "DME Award"
Prooviveski (Rotermanni kvartal)
12:00-20:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Rotermanni Kaubamaja II korrus
12:00-20:00 Festivali keskus - NOKIA lounge
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-21:00 Liisu Arro isikunäitus "Carpe Diem"
Lutheri Stuudio
12:00-23:00 Näitus "Gourmet"
Restoran Novell
12:00-23:00 Kalli Seina näitus Gloria Veinikeldris
Gloria veinikelder
12:00-20:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega"
Rotermanni kvartal
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 Man&God
Elevaator (Rotermanni kvartal)
17:00-20:00 Kontaktide öö
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
20:00 Stefan Kornacki reklaamisiltide projekt/Linnamäng koostöös Valgusfestivaliga
Linnaruum
Teisipäev, 20. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
08:00-20:00 AIHARA Kyoko fotonäitus "Kahekõne kimonoga“
Galerii Aatrium
09:00-18:00 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid“
Soo-Soo galerii
10:00-20:00 Lahti disainibiennaal esitleb
Rotermanni Kaubamaja aatrium
10:00-18:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil“
Lühikese Jala Galerii
10:00-18:00 Ester Faimani ehtenäitus "AJASTU KAUGUSEL"
A-galerii
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
11:00-17:00 Emma Leppermanni Unenägude Muuseum
Meistrite hoov
11:00-19:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
11:00-18:00 KAJI Nanako keraamikanäitus "Aja joon“
HOP Galerii
11:00-18:00 Prantsuse disaini näitus "Saint-Etienne design: creative city for all"
Eesti Arhitektuurimuuseum
12:00-20:00 Euroopa Design Management auhinna nominentide näitus "DME Award"
Prooviveski (Rotermanni kvartal)
12:00-20:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Klaasaatrium
12:00-20:00 IMArvutid esitleb: IF…Lab Parim innovatsiooniidee näitus
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 IF...Corner
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-23:00 Näitus "Gourmet"
Restoran Novell
12:00-23:00 Kalli Seina näitus Gloria Veinikeldris
Gloria veinikelder
12:00-21:00 Liisu Arro isikunäitus "Carpe Diem"
Lutheri Stuudio
12:00-18:00 Näitus "Foodjects"
Arhitektuuri- ja disainigalerii, Pärnu mnt 6
12:00-20:00 Fashion Empowerment
Rotermanni Kaubamaja II korrus
12:00-20:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega"
Rotermanni kvartal
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 Festivali keskus - NOKIA lounge
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 Man&God
Elevaator (Rotermanni kvartal)
12:00-18:00 Marje Taska näitus "X kilo kulda"
Vaal galerii
12:00 Cities For All - Tallinn For All tulemuste esitlus
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
18:00 Puupõletusskulptuuride näitus Asuurkeraamika stuudios. Avamine
Loeweschede torn
19:00-20:00 Loeng teemal "Hõõglamp"
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
20:00-01:00 Stefan Kornacki reklaamisiltide projekt/Linnamäng koostöös Valgusfestivaliga
Rotermanni kvartal
Kolmapäev, 21. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
08:00-20:00 AIHARA Kyoko fotonäitus "Kahekõne kimonoga“
Galerii Aatrium
09:00-18:00 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid“
Soo-Soo galerii
10:00-13:00 Portfolio Café
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
10:00-20:00 Lahti disainibiennaal esitleb
Rotermanni kvartal
10:00-18:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil“
Lühikese Jala Galerii
10:00-18:00 Ester Faimani ehtenäitus "AJASTU KAUGUSEL"
A-galerii
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
11:00-18:00 Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näitus "Uutmoodi"
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
11:00-18:00 Puupõletusskulptuuride näitus Asuurkeraamika stuudios
Loeweschede torn
11:00-19:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
11:00-17:00 Emma Leppermanni Unenägude Muuseum
Meistrite hoov
12:00-20:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega"
Rotermanni kvartal
12:00-18:00 Tarmo Luisu valgustinäitus "Mängud tulega"
Eesti Arhitektuurimuuseum
12:00-20:00 Euroopa Design Management auhinna nominentide näitus "DME Award"
Prooviveski (Rotermanni kvartal)
12:00-18:00 Prantsuse disaini näitus "Saint-Etienne design creative city for all"
Eesti Arhitektuurimuuseum
12:00-20:00 IMArvutid esitleb: IF…Lab Parim innovatsiooniidee näitus
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 IF...Corner
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-23:00 Näitus "Gourmet"
Restoran Novell
12:00-23:00 Kalli Seina näitus Gloria Veinikeldris
Gloria veinikelder
12:00-21:00 Liisu Arro isikunäitus "Carpe Diem"
Lutheri Stuudio
12:00-18:00 Näitus "Foodjects"
Arhitektuuri- ja disainigalerii, Pärnu mnt 6
12:00-20:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Klaasaatrium
12:00-20:00 Fashion Empowerment
Rotermanni Kaubamaja II korrus
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00 Festivali keskus - NOKIA lounge
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 Man&God
Elevaator (Rotermanni kvartal)
12:00-18:00 Marje Taska näitus "X kilo kulda"
Vaal galerii
15:00-17:00 Saksa disainerite presentatsioonid "Face2Face"
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
15:00-19:00 Näitus "Lightning Design"
Mäsu Galerii
17:00 Disainer Dan Mikkini arhitektuurifotonäitus "Tosin". Avamine
Hektor Light
17:30-18:00 Näitus "Värske Eesti plakat 2011". Avamine
Eesti Arhitektuurimuuseum
17:30 Valgustite workshop Hektor Light salongis
Hektor Light
20:00 Stefan Kornacki reklaamisiltide projekt/Linnamäng koostöös Valgusfestivaliga
Rotermanni kvartal
Neljapäev, 22. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
08:00-20:00 AIHARA Kyoko fotonäitus "Kahekõne kimonoga“
Galerii Aatrium
09:00-18:00 Disainer Dan Mikkini arhitektuurifotonäitus "Tosin"
Hektor Light
09:00-18:00 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid“
Soo-Soo galerii
10:00-20:00 Lahti disainibiennaal esitleb
Rotermanni kvartal
10:00-18:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil“
Lühikese Jala Galerii
10:00-18:00 Ester Faimani ehtenäitus "AJASTU KAUGUSEL"
A-galerii
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
11:00-18:00 Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näitus "Uutmoodi"
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
11:00-19:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
11:00-17:00 Emma Leppermanni Unenägude Muuseum
Meistrite hoov
11:00-18:00 Puupõletusskulptuuride näitus Asuurkeraamika stuudios
Loeweschede torn
12:00-20:00 Tarmo Luisu valgustinäitus "Mängud tulega"
Eesti Arhitektuurimuuseum
12:00-20:00 Euroopa Design Management auhinna nominentide näitus "DME Award"
Prooviveski (Rotermanni kvartal)
12:00-20:00 IMArvutid esitleb: IF…Lab Parim innovatsiooniidee näitus
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 Näitus "Värske Eesti plakat 2011"
Eesti Arhitektuurimuuseum
12:00-20:00 IF...Corner
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-00:00 Workshop nahadisainer Kadri Kruusi ateljees
Baltika kvartal
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-23:00 Kalli Seina näitus Gloria Veinikeldris
Gloria veinikelder
12:00-21:00 Liisu Arro isikunäitus "Carpe Diem"
Lutheri Stuudio
12:00-18:00 Näitus "Foodjects"
Arhitektuuri- ja disainigalerii, Pärnu mnt 6
12:00-20:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Klaasaatrium
12:00-20:00 Fashion Empowerment
Rotermanni Kaubamaja II korrus
12:00-15:00 NOKIA tootedisaini töötuba
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega"
Rotermanni kvartal
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 Festivali keskus - NOKIA lounge
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 Man&God
Elevaator (Rotermanni kvartal)
12:00-14:00 Hansarendi töötuba
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-18:00 Marje Taska näitus "X kilo kulda"
Vaal galerii
15:00-17:30 IMArvutid esitleb: auhinnatseremoonia "IF...Lab and Best of the Best"
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
15:00-23:00 Näitus "Gourmet"
Restoran Novell
16:30-18:00 Töötuba "Food Design"
Restoran Novell
18:00-20:00 Design Night Chat Room - Powered by Pecha Kucha
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
18:00-23:00 Eesti Muusika ja Disaini Kohvik
Kanuti Gild
20:00-01:00 Dominik Lejmani 60 sek. katedraal
Rotermanni kvartal
20:00-00:00 BEDA dinner. Ainult BEDA liikmetele
XXX
20:00 Stefan Kornacki reklaamisiltide projekt/Linnamäng koostöös Valgusfestivaliga
Rotermanni kvartal
20:30 Valgusfestivali installatsioonide avamine

Linnaruum
21:30-22:30 GERILJA VALGUSTUS
Linnahall
Reede, 23. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
08:00-20:00 AIHARA Kyoko fotonäitus "Kahekõne kimonoga“
Galerii Aatrium
09:00-18:00 Disainer Dan Mikkini arhitektuurifotonäitus "Tosin"
Hektor Light
09:00-18:00 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid“
Soo-Soo galerii
09:30-17:30 Konverents "Services of Tomorrow - What’s Next?"
Nukuteater
10:00-20:00 Lahti disainibiennaal esitleb
Rotermanni kvartal
10:00-22:00 Ester Faimani ehtenäitus "AJASTU KAUGUSEL"
A-galerii
10:00-18:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil“
Lühikese Jala Galerii
10:00-22:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
11:00-18:00 Tarmo Luisu valgustinäitus "Mängud tulega"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Prantsuse disaini näitus "Saint-Etienne design creative city for all"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näitus "Uutmoodi"
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
11:00-18:00 Näitus "Värske Eesti plakat 2011"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-22:00 Emma Leppermanni Unenägude Muuseum
Meistrite hoov
11:00-23:00 Puupõletusskulptuuride näitus Asuurkeraamika stuudios
Loeweschede torn
12:00-20:00 IMArvutid esitleb: IF…Lab Parim innovatsiooniidee näitus
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 Festivali keskus - NOKIA lounge
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 IF...Corner
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 TTÜ Tehnoloogiakooli kursuse „Tootearendus ja disain“ õpilaste tööde näitus
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-01:00 Näitus "Gourmet"
Restoran Novell
12:00-23:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
12:00-01:00 Kalli Seina näitus Gloria Veinikeldris
Gloria veinikelder
12:00-21:00 Liisu Arro isikunäitus "Carpe Diem"
Lutheri Stuudio
12:00-18:00 Näitus "Foodjects"
Eesti Arhitektuurimuuseum
12:00-20:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Klaasaatrium
12:00-20:00 Fashion Empowerment
Rotermanni Kaubamaja II korrus
12:00-20:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega"
Rotermanni kvartal
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 Man&God
Elevaator (Rotermanni kvartal)
12:00-18:00 Marje Taska näitus "X kilo kulda"
Vaal galerii
14:00-16:00 City Tour
Linnaruum
15:00-19:00 Näitus "Lightning Design"
Mäsu Galerii
15:00 Salongimuusika "Trio" kontsert
Meistrite hoov
16:00-18:00 Björn Koobi töötuba
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
17:00 Valgustite workshop
Mäsu Galerii
18:00-01:00 Euroopa Design Management auhinna finalistide näitus "DME Award"
KUMU, Weizenbergi 34 / Valge 1
18:00 Näitus "Kantavad pildid / foto + ehe". Avamine
HOP Galerii
18:00-22:00 Katariina Gildi esitlus ja näitus
Katariina Gild
18:00-02:00 Eesti Muusika ja Disaini Kohvik
Kanuti Gild
19:30-01:00 DME GALA
KUMU, Weizenbergi 34 / Valge 1
20:00-01:00 Stefan Kornacki reklaamisiltide projekt/Linnamäng koostöös Valgusfestivaliga
Rotermanni kvartal
20:00 STALKERI MONUMENT
Linnaruum
20:00-01:00 Dominik Lejmani 60 sek. katedraal
Rotermanni kvartal
22:00 METRO PLAZA - audiovisuaalne valgusshow
Viru väljak
Laupäev, 24. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
09:00-12:00 DME kontsortsiumi peaassamblee / ainult liikmetele
Eesti Disaini Maja
10:00-20:00 Lahti disainibiennaal esitleb
Rotermanni kvartal
10:00-17:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil“
Lühikese Jala Galerii
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
10:00-14:30 Disainiöö ajal sõidutab disainihuvilisi Tallinn 2011 eribuss
Elevaator (Rotermanni kvartal)
10:30-12:30 City tour
Linnaruum
11:00-18:00 Tarmo Luisu valgustinäitus "Mängud tulega"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Prantsuse disaini näitus "Saint-Etienne design creative city for all"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näitus "Uutmoodi"
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
11:00-18:00 Näitus "Värske Eesti plakat 2011"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00 Euroopa Design Management auhinna finalistide näitus "DME Award"
KUMU, Weizenbergi 34 / Valge 1
11:00-19:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
11:00-17:00 Emma Leppermanni Unenägude Muuseum
Meistrite hoov
11:00-15:00 Puupõletusskulptuuride näitus Asuurkeraamika stuudios
Loeweschede torn
11:00-16:00 Disainer Dan Mikkini arhitektuurifotonäitus "Tosin"
Hektor Light
11:00-16:00 Ester Faimani ehtenäitus "AJASTU KAUGUSEL"
A-galerii
11:00-18:00 Näitus "Kantavad pildid / foto + ehe"
HOP Galerii
11:00-15:00 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid“
Soo-Soo galerii
12:00-20:00 IMArvutid esitleb: IF…Lab Parim innovatsiooniidee näitus
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 IF...Corner
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-23:00 Näitus "Gourmet"
Restoran Novell
12:00-23:00 Kalli Seina näitus Gloria Veinikeldris
Gloria veinikelder
12:00-17:00 Liisu Arro isikunäitus "Carpe Diem"
Lutheri Stuudio
12:00-18:00 Näitus "Foodjects"
Arhitektuuri- ja disainigalerii, Pärnu mnt 6
12:00-20:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Klaasaatrium
12:00-20:00 Fashion Empowerment
Rotermanni Kaubamaja II korrus
12:00-20:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega"
Rotermanni kvartal
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00-20:00 Festivali keskus - NOKIA lounge
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-20:00 Man&God
Elevaator (Rotermanni kvartal)
12:00-16:00 Marje Taska näitus "X kilo kulda"
Vaal galerii
13:00-20:00 Hansarendi aktsioon
Rotermanni kvartal
13:30-18:00 BEDA workshop – Euroopa disaini tulevik (ainult liikmetele)
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
15:00-19:00 Näitus "Lightning Design"
Mäsu Galerii
15:00 Vestlusring Marje Taskaga näituse “X kilo kulda” raames
Vaal galerii
18:00-23:00 Eesti Muusika ja Disaini Kohvik
Kanuti Gild
19:00-22:00 Disainioksjon
Prooviveski (Rotermanni kvartal)
20:00-01:00 Stefan Kornacki reklaamisiltide projekt/Linnamäng koostöös Valgusfestivaliga
Rotermanni kvartal
20:00-00:00 STALKERI MONUMENT
Linnaruum
20:00-01:00 Dominik Lejmani 60 sek. katedraal
Rotermanni kvartal
Pühapäev, 25. september
00:00 Austria graafilise disaini näitus
Viru Keskuse Bussiterminal
10:00-16:30 BEDA juhatuse koosolek / ainult liikmetele
Eesti Disaini Maja
10:00-17:00 TOKITOMO Hisako "Taimevärvide ilu - Jaapani traditsiooniline tekstiil“
Lühikese Jala Galerii
10:00-18:00 Meistrite Hoovi näitused ja kontsert
Meistrite hoov
10:00-17:00 Munkadetaguse Tornigalerii näitused
Müürivahe 58
11:00-18:00 Tarmo Luisu valgustinäitus "Mängud tulega"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Prantsuse disaini näitus "Saint-Etienne design creative city for all"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näitus "Uutmoodi"
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
11:00-18:00 Näitus "Värske Eesti plakat 2011"
Eesti Arhitektuurimuuseum
11:00-18:00 Lahti disainibiennaal esitleb
Rotermanni kvartal
11:00-18:00 Euroopa Design Management auhinna finalistide näitus "DME Award"
KUMU, Weizenbergi 34 / Valge 1
11:00-19:00 Magic Design poe "Päike tantsib" näitusmüük
Magic Design, Olevimägi 13
11:00-17:00 Emma Leppermanni Unenägude Muuseum
Meistrite hoov
11:00-18:00 Näitus "Kantavad pildid / foto + ehe"
HOP Galerii
11:00-18:00 Näitus "Cities For All - Tallinn For All"
Klaasaatrium
11:00-15:00 Näitus "RUUMIPILT 2010 - Eesti parimad interjöörid“
Soo-Soo galerii
11:00-18:00 Leedu tekstiilidisaini näitus "Eksperimendid valgusega"
Rotermanni kvartal
12:00-18:00 IMArvutid esitleb: IF…Lab Parim innovatsiooniidee näitus
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-18:00 IF...Corner
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00-18:00 õhuLossi ehted Tuletornis
Tallinna Põhjatuletorn
12:00-18:00 Fashion Empowerment
Rotermanni Kaubamaja II korrus
12:00-22:00 Eesti Disaini Showcase
Eesti Disaini Maja
12:00-00:00 Disainiöö festivali klubi
Eesti Disaini Maja
12:00-18:00 Festivali keskus - NOKIA lounge
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
12:00 Man&God
Elevaator (Rotermanni kvartal)
15:00-19:00 Näitus "Lightning Design"
Mäsu Galerii
16:00-18:00 Disainikeskuse IDE: töötuba
Disainiöö keskus-NOKIA lounge / Rotermanni kaubamaja I korrus/
16:00-19:00 Ehtenäituse "õhuLoss" finissage
Tallinna Põhjatuletorn
20:00-22:00 Moeshow "Trash to Trend"
Nisurukkiveski (Rotermanni kvartal)
20:00-01:00 Dominik Lejmani 60 sek. katedraal
Rotermanni kvartal
* Festivali passid saadaval vaid Piletilevis piiratud koguses! Täispilet 30 € ja sooduspilet 24 €. 

* Soolalao näituste piletid: täispilet 3 €, sooduspilet 1,5 €. Soolalao näituste pilet ostetav ainult kohapeal. Sooduspilet - 50%, soodustuse tingimused määrab Arhitektuurimuuseum

Festivali keskus on avatud 19-25 sept / E-L kell 12-20, P kell 12-18 ning Rotermanni näitused on avatud 16/17-22 sept / E-L kell 12-20, P kell 12-18 / 26 sept - 9 okt kell 12-18

uudised

29.09 16:00 Mitmed näitused veel avatudLoe edasi
28.09 10:15 RÕIVADISAINI PROGRAMM “Moes on disain” täna kell 17.00Loe edasi
28.09 10:00 Näituse “Disaini Viggad“ arutelu täna kell 12.00Loe edasi
27.09 14:00 Disainerite näoraamatu näitus ka internetisLoe edasi
27.09 13:00 Bruno tootedisainiauhinnad jagatudLoe edasi
uudiste arhiiv